Vyriausybės vadovas sveikina pedagogus Tarptautinės mokytojų dienos proga

Vyriausybės vadovas sveikina pedagogus Tarptautinės mokytojų dienos proga

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina šalies mokytojus, dėstytojus, auklėtojus profesinė šventės proga.

„Gerbiamieji mokytojai ir švietimo darbuotojai, kasmet spalio 5-ąją turime progą pagerbti pedagogus – esamus ir buvusius, parodyti jiems, kaip vertiname jų titanišką darbą auginant Žmogų.
Prisimindamas savo mokytojus ir galvodamas apie visos šalies pedagogų bendruomenę, noriu Jums visiems padėkoti už rūpestingumą, šilumą ir atsidavimą. „Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų“, – sakė žymusis rašytojas Johanas Volfgangas Gėtė.

Jūsų darbas dažnai vadinamas ne profesija, o pašaukimu, nes esate jaunų talentų įkvėpėjai, ašis, branduolys, aplink kurį sukasi jaunatviškų, stiprių, talentingų ir charizmatiškų asmenybių potencialas, į visas pasaulio puses skleidžiantis šviesą, tikėjimą ir viltį. Ačiū Jums už tai. Profesinės šventės proga linkiu, kad Jūsų mokiniai būtų patikimi rytojaus Lietuvos – viltingos, doros, teisingos, turtingos ir laimingų piliečių valstybės – kūrėjai“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *