Vyko versmės grupės susirinkimas

Vyko versmės grupės susirinkimas

Kovo 30 d. įvyko LSDP Panevėžio miesto skyriaus Versmės grupės ataskaitinis susirinkimas. Susirinkimo metu išklausyta grupės pirmininkės Ingridos Mazaliauskienės ataskaita už 2015 metus, išrinkti delegatai į LSDP Panevėžio miesto skyriaus konferenciją, aptarti einamieji klausimai.

Grupės bičiuliai domėjosi LSDP Panevėžio miesto skyriaus rinkimų štabo bei Etikos ir procedūrų komisijos veikla. Informaciją šiais klausimais pateikė skyriaus rinkimų štabo vadovas Mindaugas Libikas ir Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Andrius Busila. Versmės grupės bičiulių gretas papildė nauji nariai: Vita Markutytė bei Vilma ir Tomas Ubartai. “Galiu drąsiai teigti, kad Versmės grupė yra lyderė skyriaus grupių tarpe: apie tai byloja tiek aktyvus grupės narių dalyvavimas skyriaus veikloje, tiek geriausias nario mokesčio surinkimas, tiek grupės iniciatyvų gausa.

Dėkoju savo grupės bičiuliams už nuoširdumą bei aktyvią veiklą. Džiaugiuosi, kad mūsų grupės gretas papildo nauji nariai” – po susirinkimo sakė grupės pirmininkė I.Mazaliauskienė.

 

I.Mazaliauskienės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *