Socialdemokratai skaidrumo ieškos partijoje ir „pažyminiame valdyme“

Naujai sukurtos Lietuvos socialdemokratų partijos politinės skaidrumo grupės vadovas Julius Sabatauskas ragina plėsti skaidrumo sąvoką.

 

„Skaidrumas – viena iš svarbiausių demokratinės politinės sistemos išlikimo prielaidų. Mūsų grupė skirs daug laiko ir dėmesio aptarti skaidrumą partijoje bei diskutuojant apie tai su partijos bičiuliais. Gilinsimės į viešai partijai metamus įtarimus, teiksime rekomendacijas partijos vadovybei.

 

Kartu yra labai svarbu atkreipti dėmesį į bendrą visos valstybės skaidrumo kontekstą. Lietuvos visuomenę sukaustęs valdymas pažymomis kuria gąsdinimo ir bauginimo atmosferą. Tokia politika niekaip nedera su konstituciniu atsakingo valstybės valdymo principu. Korupcija yra ne tik piktnaudžiavimas tarnyba ar nepotizmas, bet ir politinės galios naudojimas metant įtarimo šešėlį ir dezinformuojant visuomenę.

 

Visuotinio globalaus karo akivaizdoje visi turime vienyti jėgas ir čia ypatingai svarbu yra plėsti tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Prie vienybės ir susitelkimo kviečiame prisijungti ir šalies Prezidentę.“

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

LSDP informacinio centro  vadovė

Jolanta Bielskienė,

tel. nr. 8 612 01274

  1. paštas: infocentras@lsdp.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *