Premjeras pavedė ministrei atlikti tyrimą, kaip institucijos dirbo su tragediją patyrusia šeima

Premjeras pavedė ministrei atlikti tyrimą, kaip institucijos dirbo su tragediją patyrusia šeima

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dėl tragiško incidento Kėdainių rajone, Saviečių kaime pavedė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai atlikti tyrimą, ar tinkamai buvo kontroliuojami socialinės rizikos šeimos veiksmai, kokių priemonių buvo imtasi siekiant nutraukti smurtą šeimoje.

„Nuoširdžiai užjaučiu tragišką įvykį išgyvenusią šeimą. Teisėsaugos institucijos atliks savo darbą, tačiau tokiems įvykiams užbėgti už akių privalo mūsų šalies institucijos. Todėl pavedžiau socialinės apsaugos ir darbo ministrei pirmiausia išsiaiškinti, ar jai pavaldžios institucijos, socialinės rūpybos centras, vaiko teisių skyrius ėmėsi priemonių, kad būtų užkirstas kelias smurtui šeimoje. Ministerija turės artimiausiu metu pateikti informaciją, kokios institucijos ir kokių kontrolės bei prevencijos priemonių ėmėsi. Tyrimas parodys, ar tinkamai atliekamas institucijų darbas, kaip galėtume jį sustiprinti, kad ateityje nepasikartotų Saviečių kaimo šeimos tragedija“, – sako Ministras Pirmininkas A.Butkevičius.

Pasak premjero, akivaizdu, kad visa socialinės rūpybos ir globos sistema turi būti keičiama sparčiau. Tokią užduotį jis kelia Socialinės apsaugos ministerijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *