Premjeras A. Butkevičius: visoje Lietuvoje yra darbščių ir motyvuotų mokinių

Premjeras A. Butkevičius: visoje Lietuvoje yra darbščių ir motyvuotų mokinių

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose antradienį surengtoje pagerbimo šventėje pasveikino geriausius šalies abiturientus ir profesinių įstaigų absolventus, sėkmingiausiai išlaikiusius brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus.

Net 93 abiturientai per 2016 metų brandos egzaminus gavo 3 ar daugiau šimtukų. ”Noriu pasidžiaugti, kad jaunieji talentai atsiskleidė 20 šalies savivaldybių – ne tik sostinėje ir kituose didžiuosiuose miestuose, bet ir daugelyje kitų savivaldybių – nuo Mažeikių iki Šalčininkų, nuo Šilutės iki Ignalinos. Tai akivaizdžiai liudija, kad visoje Lietuvoje yra darbščių ir motyvuotų mokinių, kad šalies mokyklose dirba kūrybingi ir kompetentingi mokytojai“, – kalbėjo premjeras.

Vyriausybės vadovas palinkėjo abiturientams ir profesinių mokyklų absolventams didelės sėkmės pasirenkant įdomias studijas ir tolesnį norimą profesinės veiklos kelią.

„Visada būkite drąsūs ir ryžtingi. Jūs – mūsų Tėvynės ateitis. Jums teks garbė ir atsakomybė visomis išgalėmis stiprinti modernią Lietuvos valstybę, siekti čia gyvenančių žmonių gerovės“, – linkėjo premjeras, kartu dėkodamas ir jų tėveliams už tai, kad užaugino ir išauklėjo  atsakingus, ambicingus ir gabius Lietuvos piliečius.

„Gerbiamieji pedagogai, tariu Jums nuoširdų ačiū už jaunųjų talentų ugdymą, už pasiaukojamą darbą ir kantrybę. Visiems linkiu kuo geriausios kloties Jūsų gražioje veikloje. Būkite laimingi!“ – sveikino kalbą baigė Vyriausybės vadovas.

Geriausiems šalies abiturientams ir profesinių įstaigų absolventams premjeras A. Butkevičius įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *