Panevėžio socialdemokratai nėra patenkinti esamu koalicijos su LVŽS darbu

Panevėžio socialdemokratai nėra patenkinti esamu koalicijos su LVŽS  darbu

Š. m. rugpjūčio 21 d. vyko Panevėžio miesto socialdemokratų tarybos posėdis. Pagrindinis posėdžio klausimas buvo dėl Lietuvos socialdemokratų (LSDP)  koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Panevėžio miesto socialdemokratai nėra patenkinti esamu koalicijos darbu. Jeigu situacija joje nesikeis, nepavyks susitarti su LVŽS dėl programinių nuostatų, nebus atsižvelgiama į socialiai  jautrius klausimus, darbui koalicijoje panevėžiečiai nepritaria.

Ryšium su tuo Panevėžio socialdemokratai priėmė  sprendimą, rekomenduoti partijos vadovybei kartu su frakcija parengti LSDP tarybai iki 2017 m. rugsėjo 20 d. naują koalicijos sutartį, kurioje atsispindėtų LSDP programinės nuostatos, įskaitant socialinius klausimus, pensininkų padėties gerinimą, progresinių mokesčių nuo VISŲ pajamų įvedimą. Šiuo metu esamiems koalicijos partneriams LVŽS nepritarus naujai sutarčiai, išeiti iš koalicijos.

LSDP Prezidiumas yra paprašęs skyrių savo verdiktą pateikti iki 2017 m. rugsėjo 20 d. Tuomet bus šaukiama partijos Taryba, kuri priims galutinį sprendimą – toliau dirbti koalicijoje ar pereiti į opoziciją.

 

LSDP Panevėžio miesto skyriaus tarybos vardu

Pirmininkas  Egidijus Gaidamavičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *