Panevėžio miesto Tarybos socialdemokratų frakcijos kreipimasis

Panevėžio miesto Tarybos socialdemokratų frakcijos kreipimasis

Gerbiami mere, Tarybos nariai, panevėžiečiai,

Kreipiuosi į Jus Socialdemokratų frakcijos vardu. Prisiekdami dirbti Panevėžio miesto gerovei, kartu prisiekėme kurti kiekvieno panevėžiečio lūkesčius atitinkanti miestą. Formuodami Tarybos valdančiąją daugumą, kaip prioritetus, įvardijome visų koalicijos partnerių svarbą ir lygiateisiškumą priimant sprendimus. Todėl sunkiai suprantama, kodėl vykdant restruktūrizaciją judėjimas KARTU ignoravo socialdemokratus, kaip koalicijos partnerius.
Ilgametė socialdemokratų partijos patirtis leidžia teigti, jog kai kurių skyrių sujungimas ir funkcijų dubliavimasis, nesuderinamumas gali neefektyvinti savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų kokybę, bei turėti nepataisomų pasėkmių, įsisavinant šimtamilijoninę Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą.
Administracijos direktoriaus Tomo Juknos teikiamas pertvarkos planas, nebuvo derintas su savivaldybės administracijos darbuotojų profesine sąjunga, o tai – darbo kodekso pažeidimas.
Šiai dienai, mūsų žiniomis, Panevėžio miesto savivaldybės administracijoje yra 12 laisvų etatų dar 7 darbuotojams gali būti nepratęstos darbo sutartys, todėl iš pertvarkos projekte deklaruojamų 25 mažinamų etatų, realiai sumažinami tik 6. Tenka konstatuoti, kad judėjimo KARTU deleguotas administracijos direktorius, dar nepradėjęs administracijos struktūros pertvarkos, jau kuria naujus etetatus, taip didindamas administracijos darbuotojų skaičių.
Socialdemokratai, yra už tinkamas savivaldybės administracijos permainas. Matydami, kaip smarkiai klysta judėjimo KARTU deleguotas administracijos direktorius, siekdamas pertvarkyti administracijos struktūrą, frakcijoje priėmėme sprendimą susilaikyti.
Todėl pabrėžiu: socialdemokratų frakcija pasisako už permainas, savivaldybės administracijos struktūroje, bet jos turi būti tinkamai parengtos.

 

Socialdemokratų frakcijos atstovas
Donatas Degenis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *