Kviečiame į LSDP sąskrydyje Šventojoje

Kviečiame į LSDP sąskrydyje Šventojoje

Kviečiame aktyviai dalyvauti LSDP sąskrydyje, kuris įvyks birželio 17-19 dienomis Šventojoje, “ Energetiko” poilsiavietėje. Sąskrydis skirtas pažymėti  partijos 120-tį, iškilmingas atidarymas birželio 18 d. 11.00 val.

SĄSKRYDŽIO DALYVIO ATMINTINĖ

Lietuvos socialdemokratų sąskrydis vyks Šventojoje, „Energetiko“ poilsiavietėje (Kopų g. 21, Šventoji). Mūsų organizatorių rūpestis sąskrydžio dalyvių saugumu bei tvarka poilsiavietėje verčia vėl priminti Jums dėl apribojimų ir reikalavimų taikymo poilsiavietėje:

  1. SAUGOKIME GAMTĄ!
  2. SAUGOKIMĖS UGNIES!

Poilsiavietėje nekuriame laužų, naudojame tik ypač saugias kepsnines ar šašlykines.

RŪKALIAI! Poilsiavietėje visur sausas skujų paklotas. Neatsargiai numesta neužgesinta cigaretė gali nuniokoti ir poilsiavietę ir mūsų partijos prestižą.

– Pamačius gaisro pavojų – nedelsiant pranešti sąskrydžio štabui.

  1. SAUGOKITE SVEIKATĄ IR GYVYBĘ!

– Prie štabo budės medikai, pasiruošę suteikti pirmąją pagalbą sunegalavusiems.

– JŪRA. BŪKITE ATSARGŪS!

– Jūra ne upė, Jūs nežinote srovių ir dugno duobių. Profesionalaus gelbėjimo posto prie poilsiavietės nėra, todėl reikia būti atsargiems. Neikite į jūrą pavartoję alkoholio. Jūsų gyvybė – brangiausias Jūsų turtas.

  1. TRANSPORTO PARKAVIMAS!

Bus galima įvažiuoti į stovyklavietės teritoriją autobusais ir mikroautobusais – jie bus parkuojami stovyklavietės prieigose. Lengvieji automobiliai – bus parkuojami prie poilsio namų “Energetikas”.

– Įvedamas transporto mokestis  autobusams :

*autobusams – 10,00 eurų; mikroautobusams – 5,00 eurai. Mokestį reikės sumokėti sąskrydžio štabe, registruojant delegaciją.

– Vairuotojai yra atsakingi už autobusų saugumą. Nakčiai nepalikite autobusų be priežiūros. Registruojantis komandai, jos vadovui bus išduodama transporto kortelė, kurioje būtina įrašyti LSDP skyrių, vairuotojo vardą, pavardę ir telefono numerį.

  1. PAPILDOMI REIKALAVIMAI!

– Dalyvio mokestis – 3,00 eurai asmeniui. Vaikai iki 12 metų nuo mokesčio atleidžiami. Mokestis sumokamas štabe, registruojant delegaciją . Visiems sąskrydžio dalyviams bus išduodamos dalyvio juostelės, kurias būtina nešioti ir saugoti, nes, pastebėjus bičiulius be dalyvio juostelės, bus tikrinama ar jie sumokėjo dalyvio mokestį.

– Nakvynė nameliuose kainuoja. Už lovą nustatytas 12,00 eurų mokestis (kaina fiksuota, nepriklauso nuo nakvynių skaičiaus, į kainą įskaičiuota patalynė). Dėl išankstinės rezervacijos bei avanso pervedimo į aukščiau nurodytą sąskaitą skambinti tel. 8-614-34678. 5,00 eurų – užstatas už kambario raktą (pristačius raktus budinčiajam, pinigus grąžinsime).

  1. SAUGOKITE SAVO TURTĄ!

– Atsivežtus vertingus asmeninius daiktus – nešiokitės su savimi.

– Nepalikite nei nameliuose, nei palapinėse asmeninių daiktų, už jų saugumą štabas neatsako.

Apgyvendinimas Sveikatos centras „Energetikas“ – tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis.

Galvojantiems apie nedidelės, tačiau natūralios erdvės galimybę ir jos teikiamus privalumus, puikiu pasirinkimu tampa nedidelis medinis namelis. Siūlome poilsį atskiruose mediniuose 3, 4 vietų bei sublokuotuose su dviem atskirais įėjimais (6 miegamos vietos) nameliuose, esančiuose labai gražioje vietoje – pušyne, prie pat jūros (Kopų g. 21, Šventoji). Didžioji dalis vasaros bazėje esančių namelių yra renovuoti. Kiekviename namelyje yra šaldytuvas, kėdės, staliukas. Patogumai atskiruose, specialiai tam skirtuose nameliuose: WC, dušai, atskiri nameliai-virtuvės, kur galėsite gaminti maistą.

Medinis namelis – puikus ir praktiškas pasirinkimas nuolat galvojantiems apie kokybišką poilsį gamtoje! Tiesiog kopose! Jums tikrai patiks! Apgyvendinsime net 700 bičiulių.

Už lovą nustatytas 12,00 eurų mokestis (kaina fiksuota, nepriklauso nuo nakvynių skaičiaus).

Pageidaujantiems komforto

Sveikatos centras „Energetikas“ susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys. Galima ne tik pernakvoti (vienviečio kambario kaina už naktį nuo 39 eurų), bet ir pasimėgauti sveikatingumo procedūromis. Į kainą įskaičiuotas maitinimas – švediškas stalas. LSDP respublikinio sąskrydžio dalyviams speciali 20 proc. nuolaida. Būtina apie tai informuoti registruojantis http://www.energetikas.lt/

Platesnės informacijos kreipkitės į savo grupių pirmininkus.

Pridedame sąskrydžio programą.

Infocentro informacija

Paskelbė Andrius Petrulis

 

Saskrydzio programa

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *