Kviečiame dalyvauti renginyje „Rask laiko sau“ Panevėžyje

Kviečiame dalyvauti renginyje „Rask laiko sau“ Panevėžyje
Renginių ciklo „Rask laiko sau“ archyvas
Renginių ciklo „Rask laiko sau“ archyvas

2016 metų rugsėjo 22 dieną, 17.30 val. Panevėžyje, restorane „Nendrė Vėjyje“ vyks Lietuvos socialdemokratų partijos kartu su kandidatu į LR Seimą 2016 m. Vakarinėje rinkimų apylinkėje Donatu Degeniu ir Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) Panevėžio miesto klubu organizuojamas renginys skirtas Panevėžio moterims „Rask Laiko Sau“. Dalyvavimas renginyje – nemokamas.

„Mano nuomone, panevėžiečiams labai dažnai trūksta minties, kuri sustabdytų čia ir dabar bei priverstų pažvelgti, kaip viskas gražu, nors ir įprasta, yra aplink. Gyvename gražiame mieste, jį patys ir kuriame. Tik dažnai vis besisukdami kasdienybėje nepastebime paprastų darbų, iš kurių susideda didis ir gražus mūsų miestas. Reikėtų

Donatas Degenis
Donatas Degenis

pasidžiaugti paprastais dalykais ir eiti į priekį su teisingais žmonėmis, su teisingu teigiamu nusiteikimu vis kurti tai, kas gera ir svarbu kiekvienam iš mūsų. “ – į renginį panevėžietes kviečia LSDP Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Donatas Degenis.

Renginyje su panevėžietėmis susitiks žinoma lektorė, mitybos specialistė – Vaida Granskaitė. Su moterimis lektorė bendraus paskaitoje „Kaip maitintis sveikiau, dažniausios mitybos klaidos ir sveikesnis dienos meniu.“. Po teorinės paskaitos,

Lina Rasikevičienė
Lina Rasikevičienė

lektorė moteris pakvies į praktinį užsiėmimą ir kartu su susirinkusiomis dalyvėmis gamins sveikus užkandžius bei diskutuos aktualiais dalyvėms iškilusiais klausimais.

„Moteriai pasitikėjimo savimi pridėtų geras darbas ir geras atlyginimas. Žinojimas, kad nereikia bijoti dėl saugaus rytojaus jai ir jos šeimai. Reikalinga, kad valdantieji socialiai atsakingai galvotų apie visus Lietuvos gyventojus, o ne tik apie savo artimą aplinką. Manau, kad socialdemokratų atliekami veiksmai ir vizija – tinkamiausi, kuriant pasitikinčios savimi moters gyvenimą Lietuvoje ir visoje Europoje“, – tvirtina socialdemokratė, LSDMS Panevėžio miesto klubo pirmininkė Lina Rasikevičienė.

Renginių ciklo „Rask laiko sau“ archyvas
Renginių ciklo „Rask laiko sau“ archyvas

Projektas #RaskLaikoSau yra socialdemokračių moterų inicatyva. Jis skirtas moterų bendrystės didinimui, veiklumo skatinimui bei sąmoningumo plėtimui.

Organizatoriai į renginį panevėžietes kviečia atvykti ir su vaikais – animatoriai pasirengę užimti renginio dalyvių vaikus žaidimais, piešimu bei įvairiomis užduotėlėmis.

Lietuvos socialdemokratų partijos
Panevėžio miesto skyriaus
informacijos centras

Neatlygintina rinkimų agitacija.

Daugiau informacijos: Soc. tinklalapyje Facebook

 

rask laiko sau Panevezys

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *