Kovo 8-osios proga – tūkstančiai rožių panevėžietėms

Kovo 8-osios proga - tūkstančiai rožių panevėžietėms

Metai iš metų, kovo mėnesį, viso pasaulio vyrai sveikina pasaulio moteris būtent jų – Tarpautinės moters dienos – proga. Išimtis nėra ir Lietuva, kurioje, rodos, norima kartas nuo karto šią gražią šventę tapatinti su vienokiais ar kitokiais istoriniais Lietuvos momentais.

Būtent 2016 metų Kovo 8-ąją, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai Panevėžio mieste Donatas Degenis bei Egidijus Gaidamavičius šią šventę nutarė paminėti, rodos, tiesiogiai pagal užimamų pareigų rodiklį – pasveikinti sumanė kuo daugiau miesto moterų. „Planavome pasveikinti ir pasveikinome tūkstančius panevėžio mieste gyvenančių moterų, o tokį nemažą skaičių pasirinkome vien dėl to, kad dirbame ne šimtui ir ne dviems šimtams panevėžiečių – dirbame tūkstančiams Panevėžio mieste gyvenančių žmonių“ – pasakojo Panevėžio miesto tarybos narys Donatas Degenis.

Sveikinimą pradėję nuo ankstyvo ryto ir baigę vėlyvą vakarą socialdemorkatai aplankė Panevėžio mokyklas, darželius, paštus, bibliotekas, moterų pataisos namus ir kitas biudžetines įstaigas, taip pat sveikino sutiktas dailiosios lyties atstoves Panevėžio miesto gatvėse. E.Gaidamavičius tvirtina, kad politikai sveikindami moteris tik dar kartą įsitikino – Panevėžio krašto moterys yra ne tik pačios gražiausios bei žaviausios, bet taip pat intelektualios ir išsilavinusios.

Akcijos organizatoriai pasakojo, kad per visą Kovo 8-osios šventės dieną rožių žiedais pasveikino daugiau nei 2 tūkstančius dailiosios lyties atstovių: „Stengėmės įamžinti ir kiekvienos iš jų šypseną, todėl tikrai pasidalinsime daugiatūkstinių šypsenų nuotraukų galerija. Šypsena nieko nekainuoja, todėl pasidalinti gražiausiomis šypsenomis norime ne tik su visu Panevėžiu ar visa Lietuva – moterų džiaugsmingomis šypsenomis norime pasidalinti su visu pasauliu“ – akcijos vizija dalinosi D.Degenis.

Socialdemokratai E.Gaidamavičius bei D.Degenis, paprašyti adresuoti sveikinimą visoms Panevėžio moterims, dalinosi šia citata: „Dar kartą sveikiname Jus, moterys, Kovo 8-osios – moterų dienos – proga. Kiekvieną dieną Jūs džiuginate mus savo švelnumu, šypsenomis bei išmintimi – linkime nenustoti žydėti ir kasdien švytėti vis ryškiau ir žaviau!“.

Akcijos metu išdalinta daugiau nei 2 tūkstančiai rožių žiedų, aplankyta dauguma Panevėžio miesto įstaigų. Internetinė akcijos fotogalerija pasiekiama nuoroda: www.degenis.lt/kovo8

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *