Kandidato į LSDP pirmininkus Z. Balčyčio programa

Kandidato į LSDP pirmininkus Z. Balčyčio programa

Mieli bičiuliai,
Ir politinė dabartis, ir daugiametė partijų patirtis rodo, kad reformas ir pertvarkas reikia daryti laiku. Vėlavimas, delsimas –pražūtingas, ypač jei prarandamas žmonių ir net partijos bičiulių pasitikėjimas.
Nuoširdžiai jaučiu būtinybę partijai persitvarkyti. Turime persitvarkyti, kad ir ateityje galėtumėme prisiimti atsakomybę už valstybę.
BRANDI LYDERYSTĖ, POLITINĖ PATIRTIS IR GEBĖJIMAS TELKTI.
Tokio lyderio reikia mums – socialdemokratams. Kad vėl galėtume tikėti savimi, kad galėtume oriai ir garsiai, besididžiuodamituo, kas esame, sakyti: mes – kairieji, mes – socialdemokratai.
Lyderio reikia ne tik mums. Reikia ir Lietuvai. Sėkmingų ir mums sektinu pavyzdžiu esančių valsybių – Danijos, Švedijos, Suomijos – paslaptis yra stipri ir nuosekli kairioji politika. Investicijos į žmones, kurie mokėdami mokesčius kuria solidarią ir atsakingą visuomenę, neleidžiančią skursti niekam.
Paskutinieji rinkimai – ir Lietuvoje, ir pasaulyje – nustebino. Esu įsitikinęs, kad didelė dalis Lietuvos žmonių tiesiog ieško kompetentingos, dėmesingos kasdienėms problemoms, nearogantiškos ir socialiai teisingos politikos. Politikos, nukreiptos į paprastus žmones. Politikos, kuri tarnauja visiems, o ne išrinktiesiems.
Lyderio pakeitimas yra tik pirmas žingsnis atkuriant stiprią ir vieningą partiją. Ir partijos bičiulių, ir visų rinkėjų pasitikėjimas įgyjamas tik turint ilgalaikę, aiškią ir argumentuotą strategiją, kaip ištaisyti klaidas ir įsiklausyti į visuomenę, kuriai atstovaujame.

Joks partijos pirmininkas, jei nebus sugrįžta prie vertybių ir konkretaus jų įgyvendinimo, jei nebus įsiklausoma, ką sako žmonės, jei nebus kuriamas naujas vadovavimo stilius – netaps reikšmingu kairiosios politikos įvykiu.

Bičiuliškai,
Zigmantas Balčytis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *