Kandidato į LSDP pirmininko postą, LR Seimo nario Andriaus Palionio, pareiškimas

Kandidato į LSDP pirmininko postą, LR Seimo nario Andriaus Palionio, pareiškimas

Mano kredo, keliant savo kandidatūrą į LSDP pirmininko postą – įžvalgos ir patirtis – pagrindinė jungtis tarp jaunesnės ir vyresnės kartos partijos bičiulių. Dialogas – viena iš pagrindinių mano darbo formų ir LR Seime, ir rinkiminėje apygardoje. Būtent tiesos ir dialogo keliu, randu atsakymus į žmonėms rūpimus klausimus.

Gimiau Vilniuje 1975 m. Julijos ir Juozo Palionių šeimoje. Vidurinę mokyklą ir studijas taip pat baigiau Vilniuje. Esu vedęs. Su žmona Kristina auginame dvi dukras Moniką ir Emiliją. Jaunėlė Emilija mokosi Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos šeštoje klasėje, Monika studijas ir mokslus tęsia Anglijoje. Mano ir žmonos Kristinos giminės šaknys Birštono krašte, todėl laisvalaikį su šeima aktyviai leidžiame Nemuno vingių krašte.

2012 metų LR Seimo rinkimuose kandidatavau Prienų ir Birštono vienmandatėje rinkiminėje apygardoje. Juos laimėjau su dideliu savo kraštiečių palaikymu ir nuo 2012 m. lapkričio 20 d. pradėjau darbą Seimo Biudžeto ir finansų komitete. Paskyrimas labai atitiko ir mano kompetenciją. Esu baigęs VU Ekonomikos fakultetą, įgijęs buhalterinės apskaitos ir audito kvalifikacinį bakalauro laipsnį. Viename iš pirmųjų savo interviu spaudai esu pasakęs: „Įstatymų pataisos yra rengiamos atsižvelgiant į tai, kaip realiai jie veikia. Jeigu įstatymas jau nebeveikia esamoje situacijoje, vykstant natūraliems ekonominiams ir socialiniams pokyčiams, jis taisomas tam,
kad tinkamai funkcionuotų.“ Tiesioginiame, įstatymo leidėjo darbe, vadovaujuosi būtent šia nuostata.
LSDP Prienų skyriaus nariu tapau 2013 m. Širdyje visuomet buvau „kairiųjų“ pažiūrų atstovas, kurias deklaravo ir mano tėtis , LR Seimo narys, Birštono Garbės pilietis šviesaus atminimo Juozas Palionis.

Antrai kadencijai Seimo Biudžeto ir finansų komitetas mane paaukštino pareigose – tapau komiteto pirmininko pavaduotoju. Mano prioritetinės veiklos sritys: švietimas, sveikata, infrastruktūros optimali plėtra, mokesčių sistemos sutvarkymas. Esu pasisakęs ir spaudoje dėl kaimo mokyklų uždarymo – mokslas ne verslas. Jis negali būti nei nuostolingas, nei pelningas. Visose srityse pirmenybę skiriu žmogiškajam faktoriui. Mano giliu įsitikinimu, LSDP privalo likti solidi ir patraukli partija visų kartų atstovams. Tokia galimybė yra. Aš ją matau pagrįstą diskusijomis, nuomonių pagrindimu ir jų įvairove.

Esu žodžio žmogus. Tiesus, diplomatiškas, pareigingas. Tikiu, kad darbas ir žiūrėjimas viena kryptimi – mums visiems padės eiti teisingu permainų keliu. Matau, kad bičiuliai, kaip ir Lietuvos piliečiai, yra paprasti, bet ne prasti žmonės. Tokie, kaip ir aš. Todėl sieksiu Jūsų pasitikėjimo bendrame kelyje vadovauti partijai, kad drauge įtvirtintume LSDP kaip demokratijos, socialiai jautrios bei atsakingos, kaip parlamentinės respublikos išlikimo garanto Lietuvoje, statusą.

 

Nuoširdžiai Andrius Palionis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *