Įvyko LSDP Panevėžio m. sk. tarybos posėdis

Įvyko LSDP Panevėžio m. sk. tarybos posėdis

Gegužės 31 d,. įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus tarybos posėdis. Jame dalyvavo 14 iš 26  narių – kvorumas buvo, sprendimai priimti teisėtai.

Taryba nutarė steigti skyriaus informacijos centrą ir viešųjų pirkimų būdu surasti operatorių, kuris partijai teiktų šias paslaugas. Visus galimus pasiūlymus (internetinės svetainės tvarkymas, medžiagos maketavimas, nuotraukų ir vaizdo įrašų darymas, koregavimas, montavimas, straipsnių rašymas ir publikavimas ir kt. viešinimo paslaugos) įmones kviečiame siųsti el.paštu info@degenis.lt.

Buvo pristatyta informacija apie LSDP sąskrydį Šventojoje vyksiantį š.m. birželio 17-19 d., kuris skirtas 120-ies metų partijos jubiliejui paminėti. Skyriaus taryba nusprendė – autobusas partijos nariams nieko nekainuos ir į Šventąją jis išvyksta birželio 17 dieną, 18 valandą. Prašome LSDP Panevėžio miesto skyriaus bičiulių el.paštu tomas@degenis.lt informuoti, nuo kurio taško būtų patogiausia Jus paimti. Gavus atsakymus, jie bus sisteminami ir bus išrinktos aktualiausios vietos, jog visiems Bičiuliams būtų patogu išvykti iš artimiausio galimo taško nuo gyvenamosios vietos.

SVARBU:

Kelionės išlaidas partiečiams dengia skyriaus taryba.

Ne LSDP nariams: vykimas į sąskrydį kainuos papildomai 14 € už autobusą, vaikams (iki 12 metų): taikomas 7 € autobuso mokestis. Pageidaujandiems apgyvendinimo nameliuose, kurie yra be atskirų patogumų, taikomas 10 € mokestis už lovą nepriklausomai ar nakvosite vieną ar dvi naktis.  Šiuo atveju visi patogumai bus atskirame namelyje, kuriuo bus naudojamasi su kitais stovyklautojais, gyvenančiais toje pačioje stovyklavieteje.

Pageidaujantiems namelių su  visais patogumais taikomas 20€ mokestis už lovą nepriklausomai nakvosite vieną ar dvi naktis.

Kitas mokestis nustatytas Centrinio sąskrydžio štabo – 3 € už dalyvavimą sąskrydyje asmeniui nuo 12 metų.

Kurorto savivaldybei asmuo už vieną nakvynės naktį turės susimokėti „Pagalvės mokestį“ – 1 €. Pastarasis mokestis netaikomas asmenims iki 18 metu.

Pagalvės ir antklodės nameliuose bus, Jums tereikės pasiimti su savimi antklodžių užvalkalus.

Su klausimais dėl sąskrydžio kviečiame kreiptis į Andrių Petrulį, kuris kuruoja šį reikalą.
El.p. andrius@degenis.lt
Tel.nr. +370 604 50978

Taip pat Skyriaus taryba pritarė bendradarbiavimo sutarties su UAB „Optikos pasaulis“ pasirašymui, todėl bičiuliai su partijos bilietu jau dabar gali naudotis bendradarbiavimo sutartyje numatytomis nuolaidomis bei akcijomis. Panevėžyje UAB „Optikos pasaulis“ įsikūręs:

J. Basanavičiaus g. 1;
Klaipėdos g. 143a. (PC „Babilonas II“);
Ukmergės g. 23 (PC „Maxima“);
Platesnę informaciją apie taikomas nuolaidas skyriaus Bičiuliams gavo elektroniniais paštais bei gali gauti nurodytais salonų adresais.

Lietuvos socialdemokratų partijos
Panevėžio miesto skyriaus
Informacijos centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *