Europos tabako kontrolės tinklas apdovanojo V. Andriukaitį

Europos tabako kontrolės tinklas apdovanojo V. Andriukaitį

2015 10 20 Europos tabako kontrolės tinklas (European Network for Smoking and Tobacco Prevention – ENSP) Europos Komisijos narį Vytenį Andriukaitį apdovanojo ENSP Tobacco Control Excellency Award. Apdovanojimas skiriamas Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos teikimu už nuoseklų ir ilgametį darbą, stiprinant visuomenės sveikatą, kovojant su visuomenei žalingais įpročiais, ypač rūkymu.

Šiuo apdovanojimu ENSP įvertino profesinio gyvenimo nuopelnus tabako kontrolės politikos srityje, diegiant mokslu pagrįstas priemones lėtinių neinfekcinių ligų prevencijos srityje, pastangas ir atkaklumą priimant Europos tabako produktų direktyvą.

ENSP apdovanojimai skirti šalies, kurioje vyksta generalinė asamblėja tabako kontrolės ekspertams – tai jau trečią kartą įgyvendinama tradicija, pradėta Rumunijoje 2014 m., pratęsta Graikijoje 2015 m.

Vytenis Andriukaitis yra Europos Komisijos narys atsakingas už sveikatą ir maisto saugą. Tabako kontrolė yra įtraukta į Komisijos nario V. Andriukaičio prioritetų, jo kadencijos laikotarpiui, sąrašą.

LSDP informacinio centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *