E. Gaidamavičiaus padėka bičiuliams

E. Gaidamavičiaus padėka bičiuliams

Mieli bičiuliai,

norėčiau padėkoti JUMS VISIEMS už nuostabią nuotaiką, išradingumą ir aktyvumą, kurie leido iš praskriejusio Lietuvos socialdemokratų sąskrydžio 2017 išsivežti gražiausius įspūdžius.

Nuoširdžiai tikiuosi, jog tokius pat įspūdžius patyrėte ir Jūs! Diskusijų klubas, kuris sutraukė kaip niekada daug dalyvių ir žiūrovų, matomai taps sudėtine sąskydžių dalimi, nes politinės aktualijos niekur nedingsta. Būdamas moderatoriumi, kartu su A.Sysu  (http://www.lsdpklaipeda.lt/lsdp-saskrydis-diskusiju-klubas/) iškėlėme visuotinių pajamų apmokestinimo, bazinių pajamų, pensijos dydžio, valstybės garantijų klausimus ir diskutavome, kokie galimi konkretūs sprendimai, prie susiklosčiusios padėties ir struktūros LR Seime.

Tačiau tai, kas vieniems yra šventė, kitiems sunkus ir atsakingas darbas, todėl MŪSŲ VISŲ vardu norėčiau padėkoti šiam gausiam bičiulių būriui, kurie mūsų šventę kūrė, rūpinosi apgyvendinimu, sporto rungtimis, maitinimu ir daugelių kitų, kai kada net nepastebimų (kol viskas yra gerai!), dalykų. Ypač jau paminėtiems asmenims – Mindaugui Libikui,  Žydrūnui Kvedarui, Kristinai Petukauskienei ir atskiras ačiū vairuotojui Jonui.

Pirmininkas Egidijus Gaidamavičius

LSDP sąskrydžio 2017 akimirkos čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *